Pasiekimai

2018-2019 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkų sąrašas

Eil.
Nr.
Dalyko pavadinimas Moksleivio vardas, pavardė Klasė Užimta vieta Mokytojo vardas,
pavardė
rajoninis
turas
zoninis
turas
respublikinis
turas
1. Rajoninis užsienio kalbų konkursas, skirtas paminėti Europos kalbų dieną Aleksandras Gudelis 1a II vieta Ramutė Čiutienė

Laima Novakienė

Agnė Petreikytė 1a II vieta
Rusnė Vaitkevičiūtė 1a II vieta
Linas Švažas 1a II vieta
Eglė Žulpaitė 1a II vieta
Valerija Jautakytė 1e II vieta
2. Konstitucijos egzaminas Simas Kontrimas 3a I vieta  3 vieta Silva Paulauskienė
3. Šiaulių krašto merginų matematikos olimpiada Jolanta Peisokaitė 4e 2 vieta Albina Jasinskaitė
Modesta Mišeikytė 4f 2 vieta Asta Jonuškytė
Viltė Radavičiūtė 4e 3 vieta Albina Jasinskaitė
Evelina Simutytė 3b 2 vieta Albina Jasinskaitė
Anastasija Volkova 3a 3 vieta Sandra Vaišvilienė
Simona Gėrikaitė 1a 3 vieta Albina Jasinskaitė
4. Video konkursas „Mažeikių krašto kultūros paveldas“ Lauryna Kaminskaitė 4e 1 vieta Algirdas Vilkas
Silva Paulauskienė
Viltė Radavičiūtė 4e 1 vieta
5. Lietuvos mokinių matematikos olimpiada Dapšys Povilas 2d 1 vieta Albina Jasinskaitė
Navickas Mantas 2d 2 vieta Albina Jasinskaitė
Šarkinas Laurynas 3b 2 vieta Albina Jasinskaitė
Kontrimas Simas 3a 2 vieta Sandra Vaišvilienė
Viskantas Justinas 3b 3 vieta Albina Jasinskaitė
Balodis Marius 4f 1 vieta Asta Jonuškytė
Radavičiūtė Viltė 4e 2 vieta Albina Jasinskaitė
Peisokaitė Jolanta 4e 3 vieta Albina Jasinskaitė
Žulpaitė Eglė 1a 4 vieta Albina Jasinskaitė
Miliauskaitė Viltė 1a 5 vieta Albina Jasinskaitė
Gelčauskas Danielius 2d 5 vieta Romualda Vaitkutė
6. Lietuvos mokinių informatikos olimpiada Štaševskis Gustas  3b 2 vieta Sigutė Mackevičienė
Peisokaitė Jolanta 4e 4 vieta
Vaseris Aurimas 4e 4 vieta
7. Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Justas Balsys 1a 1 vieta Vitalija Plonienė
Agnė Petreikytė 1a 2 vieta
Linas Švažas 1a 3 vieta
Elė Jonuškytė 1a 3 vieta
Povilas Dapšys 2d 1 vieta
Monika Navickaitė 2d 2 vieta
Auksė Vaitkutė 2d 2 vieta
Mantas Navickas 2d 3 vieta
Viktorija Anglickytė 3b 1 vieta
Gvidas Lekstutis 3a 2 vieta
Rytis Gabalis 3f 3 vieta
Evelina Simutytė 3b 3 vieta
Marius Balodis 4f 1 vieta
Modesta Mišeikytė 4f 2 vieta
Jolanta Peisokaitė 4e 3 vieta
8. Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Eglė Žulpaitė 1a 1 vieta Justina Gulbinienė
Viltė Miliauskaitė 1a 1 vieta Justina Gulbinienė
Povilas Dapšys 2d 1 vieta Audronė Čekytė
Simas Kontrimas 3a 1 vieta Aistė Daubarienė
Laurynas Šarkinas 3b 2 vieta Aistė Daubarienė
Gvidas Pranauskas 4f 2 vieta Justina Gulbinienė
Simona Gerikaitė 1a 3 vieta Justina Gulbinienė
Auksė Vaitkutė 2d 3 vieta Audronė Čekytė
9. Lietuvos geomokslų olimpiada Simas Kontrimas 3a 1 vieta Dainius Stasys
10. ISM ir NMA Ekonomikos olimpiada Simas Kontrimas 3a 3 vieta Rima Meldaikienė
11. Ventos regioninis solistų ir ansamblių konkursas „Džiaugsmo sparnai“ Inkanto:

Goda Kaupytė,

Neda Parieštytė,

Emilija Mikutaitė,

Gabija Jarmoškaitė,

Gabrielė Lukauskaitė,

Renalda Petrauskaitė

 2-4  2 vieta Natalija Dapšienė
12. KTU gimnazijos tarptautinis pateikčių konkursas anglų kalba „Didžiuojuosi savo mokykla“ Emilija Dargenavičiūtė 2c 3 vieta Rita Meškienė
Edgaras Narkus 2d
Lukas Ungeitis 2d
13. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada  Austėja Kesminaitė 1a 1 vieta Ona Kelpšienė
Agnė Meškauskaitė 2c 2 vieta
Eglė Žulpaitė 1a 3 vieta
Viltė Radavičiūtė 4e 1 vieta
Laura Pudžiuvytė 3a 2 vieta Laima Skabickienė
Aušrinė Degutytė 3c 3 vieta Violeta Irniūtė
14. Lietuvos mokinių biologijos olimpiada Kesminaitė  Austėja 1 a 1 vieta Lina Vičiulienė

Algirdas Vilkas

Žulpaitė  Eglė 1a 1 vieta
Jonaitis  Dilanas  1a 2 vieta
 Nicys Linas 1e 2 vieta
Petkevičius Lukas 1b 2 vieta
Kleinaitė Austėja 1b 3 vieta
Šilinskas Lukas 1b 3 vieta
Dapšys Povilas 2d 1 vieta
Navickas Mantas 2d 2 vieta
Vaitkutė Auksė 2d 3 vieta
Jonušas Airidas 2d 3 vieta
Kontrimas  Simas 3a 1 vieta
Šarkinas  Laurynas 3b 2 vieta
MačiulaitytėRugilė  3b 2 vieta
Udraitė  Jūratė  3b 3 vieta
Jonuškis Deividas 3c 3 vieta
Tupikas Robertas 3c 3 vieta
Vičiulytė Viktorija 4e 1 vieta
Radavičiūtė Viltė 4e 2 vieta
Bogadelščikovas Edvardas 4f 2 vieta
Pranauskas Gvidas 4f 2 vieta
Čiuldytė Liucija 4e 3 vieta
 15. V Tarptautinis šokių festivalis – konkursas

Merginų šokių kolektyvas „Allegro“:

Elanda Tiškutė,

Auksė Razutytė,

Greta Gabalytė,

Anastasija Volkova,

Goda Kaupytė,

Iveta Mikuževičiūtė,

Erika Aganinaitė,

Patricija Butaitė,

Goda Kirkilaitė,

Ieva Kvedaraitė

2-4 1 vieta, diplomas  Rasa Langė
16. Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybos Mantas Šiaulys 3e 3 vieta Algirdas Mika
Rokas Bertašius 3e 3 vieta
Lukas Buta 3e 3 vieta
17. ŠU Humanitarinių mokslų katedros organizuotas 5-asis respublikinis vertimų konkursas Rugilė Gečaitė 3b 1 vieta Loreta Končiuvienė
Rugilė Karvelytė 3a paskatinamoji vieta Daiva Goštautienė
18. Regioninė MMB mugė „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“ Ugnė Rimkutė, Austėja Kesminaitė, Dominyka Mondeikytė, Dilanas Jonaitis 1a padėka už inovacijas, tema „Ūsas“ Rima Meldaikienė
Viltė Strikauskaitė,

Justė Uščinaitė

 1a diplomas ir taurė už verslumą, tema „Po drugelio sparnu“
Elena Budrytė 2f padėka už meno puoselėjimą
19. Rajoninis moksleivių technologijų konkursas „XX Šimtmečio modernizmo atspindžiai“ Elena Budrytė 2f 1 vieta Asta Milėškienė
20. Petro Vileišio vardo nominacija Simas Kontrimas 3a apdovanotas P.  Vileišio skulptūriniu portretu bei vienkartine pinigine premija
21. Anglų kalbos olimpiada Laurynas Šarkinas    3b  1 vieta Loreta Giniotienė
Gustas Štaševskis 3b 1 vieta
Georgij Tuguši 3a 2 vieta
Rytis Gabalis 3f 3 vieta Neringa Savičienė
22.